• Od projektu po wykonanie

    Kompleksowa realizacja każdego zlecenia. Pracę rozpoczynamy od przygotowania projektu, ściśle współpracując z Klientem uwzględniając jego sugestie.

  • Urządzenia i maszyny badawcze i testujące

    Wykonujemy maszyny i urządzenia służące do badań wytrzymałościowych i bezpieczeństwa takich produktów jak: zabawki, wózki i inne artykuły przeznaczone dla dzieci.

  • Przemysł farmaceutyczny

    Konstruujemy maszyny i urządzenia przeznaczone do stosowania w przemyśle farmaceutycznym. Ceramiczne pompy dozujące, zatapiarki, kapslownice i inne.

Kontakt

Dlaczego wybrać nas

O nas

 

Nasza firma zajmuję się projektowaniem i budową unikalnych maszyn i urządzeń dla laboratoriów badawczych oraz przemysłu farmaceutycznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie urządzeń testujących właściwości fizyczne i mechaniczne badanych produktów. Urządzenia i maszyny wykonujemy zgodnie z wytycznymi obowiązujących norm. Jakość i poprawność wykonania potwierdzana jest świadectwami pomiarowymi wystawionymi przez akredytowane laboratoria.

 

Zdobyte doświadczenie dzięki wieloletniej współpracy z firmami farmaceutycznymi, pozwala nam oferować wysokiej jakości specjalistyczne maszyny i urządzenia. Wykonujemy ceramiczne pompy dozujące, zatapiarki ampułek, kapslownice, wyposażenie walidacyjne, akcesoria do procesów technologicznych.

 

Do każdego klienta i zlecenia podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy solidność i wysoką jakość świadczonych usług. Zapraszamy do współpracy.

Panel administracyjny

 

Zobacz panel administracyjny sklepu!

 

Panel administracyjny SellSmartdemo.sellsmart.pl/admin

Szybki kontakt

81 555 55 55

kontakt@dosklepu.pl

Czynne Pn-Pt
9:00-16:00

Lista plików

Komentarze

Aktualności

Precyzyjne pompy dozujące

2017-02-01 11:40:55
Precyzyjne pompy dozujące - img_20170519_113312.jpg

Precyzyjne pompy dozujące wykonane z wysokoalundowej ceramiki. Pompy przeznaczone są dla m in. przemysłu farmaceutycznego...